Neretai kalendorinių metų pabaiga asocijuojasi ne tik su gražiausiomis metų šventėmis, bet ir gerumu. Todėl Lietuvos Raudonasis Kryžius klausia: „Gal dar vieną gerą darbą šiemet?".

Nors geri darbai savo galiojimo termino neturi, bet juk nuolatos pritrūksta tos vienos dienos kažkam atlikti. Galbūt tas kažkas, dar šiais 2021 metais, gali būti auka Lietuvos Raudonajam Kryžiui?

Savo pasirinktą sumą Lietuvos Raudonojo Kryžiaus veikloms iki sausio 1 d. aukoti galite šiame puslapyje.


Gal dar vieną gerą darbą šiemet?
Stiprybė - geruose darbuose
Paaukojus apima geras jausmas
Apkabiname ir dėkojame iš anksto
2021 metų Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pagalbos skaičiai trumpai:
Išdalinome 103 244 maisto paketus atskirtyje ir krizėje atsidūrusiems pažeidžiamiems žmonėms.
Pasirūpinome 1 285 vienišais seneliais. Iš jų 942 teikėme pagalbą reguliariai.
350 savanorių teikė pagalbą medikams ir globos įstaigų daruotojams kovojant su pandemija.
1 322 savanoriai padėjo vakcinacijos procese.
3 621 žmogus, kuris žino, kaip elgtis įvykus nelaimei ir išgelbėti kito ar savo paties gyvybę, nes buvo išmokytas pirmosios pagalbos įgūdžių.
Padėjome 4 200 migrantų (drabužiais, maisto ir higienos paketais).


Ir tai tik dalis gerų darbų, kuriuos įgyvendinome drauge su ištikimų savanorių, neabejingos visuomenės ir socialiai atsakingų verslų pagalba. Skyrę auką Lietuvos Raudonajam Kryžiui prisidėsite prie gerų darbų, kuriuos mes darome kasdien! Organizacija nuolat vykdo šias programas:Šiltų apsilankymų programa
Šiltų apsilankymų programos metu lankome vienišus, vyresnio amžiaus žmones ir siekiame jų kasdienybę pripildyti džiaugsmu. Teikiame gyvus, nuolatinius susitikimus su vienišais seneliais. Siekiame sudaryti sąlygas vienišiems vyresnio amžiaus asmenims oriam ir sveikam senėjimui, siekiant kuo ilgiau palaikyti jų gebėjimą gyventi savarankiškai.
Pirmosios pagalbos programa
Pirmosios pagalbos programa skirta pirmosios pagalbos įgūdžių mokymams visiems visuomenės nariams. Siekiame, kad kuo daugiau Lietuvos gyventojų mokėtų teikti pirmąją pagalbą ir galėtų padėti aplinkiniams.
Pasiruošimas ekstremalioms situacijoms
Pasiruošimas ekstremalioms situacijoms – Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pasirengimas nelaimėms ir veikimas jų metu. Turime savanorių rezervą, kuris yra iš anksto apmokytas ir pasirengęs padėti valstybei įvairių sudėtingų situacijų atvejais – pandemijos, migrantų krizės metu ar atsitikus kitoms didesnėms nelaimėms (gaisro, potvynio ar pan.).
Humanitarinė pagalba
Humanitarinė pagalba – teikiame humanitarinę pagalbą maistu, drabužiais ir daiktais patiems pažeidžiamiausiems.
Pabėgėlių ir migrantų programa
Pabėgėlių ir migrantų programos metu padedame žmonėms, pasitraukusiems nuo karo, politinio persekiojimo ar kitų neramumų savo šalyse, gyvenantiems Lietuvoje.
Geras darbas per mažas nebūna. Todėl kiekviena Jūsų auka mums ir mūsų veiklai yra be galo svarbi. Apkabiname ir iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą!Įmonės kodas: 190679146
Paramos sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211
2020 © Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija