Jei negali būti ten, kur kritiškai reikia pagalbos, tu vis tiek galit padėti. Aukok ir tapk gerumo pajėgų prieš virusą dalimi. Lietuvos Raudonasis Kryžius siunčia savanorių pajėgas ten, kur be papildomų rankų viskas sustotų – į ligonines, senelių globos namus ar į namus pas negalinčius pasirūpinti savimi, įsigyti vaistų ar maisto.
Aukok jau dabar ir tapk gerumo pajėgų dalimi!
Šiuo metu šalyje susiduriame su ypatinga situacija, kai sergamumo COVID-19 skaičiai auga kasdien, o valandų neskaičiuojantiems medikams darosi sunku padėti visiems sergantiesiems. Todėl pasaulinės pandemijos išvargintiems įstaigų darbuotojams kritiškai reikia papildomų rankų.
Surinktas lėšas naudosime savanorių atrankoms ir mokymams, efektyviam savanorių koordinavimui, palaikymui ir sudėtingų problemų sprendimui krizinėse situacijose, taip pat savanorių apsaugos priemonėms bei transporto išlaidoms.
Jei pasirinktumėte skirti kasmėnesinę paramą, praėjus kritinei pandemijos situacijai Jūsų skirta parama būtų naudojama tai organizacijos veiklai, kuriai tuo metu būtų labiausiai reikalingos – pagalbai labiausiai pažeidžiamiems Lietuvoje ar nelaimės ištiktiems žmonėms visame pasaulyje.
Lėšos reikalingos tam, kad galėtumėme nusiųsti kuo daugiau savanorių pajėgų ten, kur be papildomų rankų viskas sustotų.
Įmonės kodas: 190679146
Paramos sąskaita: SEB bankas LT277044060000908211
2020 © Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija